Zniżki AC na drugi samochód

https://unhuman.pl/firm-pol-1553277775-FILA.html Marek Gargała

Coraz większa liczba posiadaczy pojazdów sprawia, że coraz więcej na rynku pojawia się towarzystw ubezpieczeniowych oferujących szeroki wachlarz ubezpieczeń, kanałów dotarcia do potencjalnego klienta. W zależności od długości przyzwyczajenia czy lojalności wobec jednego towarzystwa oferowane są dodatkowe zniżki, rabaty.

Podobnie sytuacja ma się w przypadku drugiego samochodu wtedy ubezpieczyciel oferuje dogodne warunki kompleksowej obsługi. Jest to nie tylko wygodne dla posiadacza pojazdu, który zawiera jedną umowę na wszystkie ubezpieczone pojazdy, ale również towarzystwo zyskuje kolejne dochody.

Im więcej ubezpieczonych pojazdów tym proporcjonalnie cena za pojedynczy pojazd niższa. Dlatego właśnie ubezpieczyciele prześcigają się w dotarciu do firm, które posiadają floty.

Oczywistym jest, że właściciel firmy ubezpieczy samochody używane Grójec, ponieważ jeśli je posiada oznacza to, że są w częstym użyciu, co za tym idzie są bardziej narażone na eksploatację oraz kolizje i zdarzenia drogowe. Obsługując duże firmy towarzystwa poszerzają swój zakres obowiązków o dodatkowe szkolenia oraz system monitoringu kierowców jak również przekazują właścicielowi polisy sprawozdania, dzięki czemu zaoszczędzają jego czas na analizowanie ewentualnych szkód.

Niezależnie czy ubezpieczenie dotyczy jednego samochodu czy kilku a nawet kilkudziesięciu warto pomyśleć, ponieważ mimo wszelkiej pewności swoich umiejętności uczestników ruchu jest wielu i coraz więcej nie wszyscy są doświadczeni a przede wszystkim odpowiedzialni..